📅 W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy na rzecz podopiecznych hospicjum Alma Spei. W kiermaszu wzięło udział 21 klas. Nie można było przejść obojętnie obok stoisk z pysznymi smakołykami od tradycyjnych wypieków świątecznych i lukrowanych ciasteczek po świeże babeczki 🧁.

Każda klasa przygotowała produkty i ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie, które oferowała na swoich stoiskach całej społeczności XIII LO.

Kiermasz bożonarodzeniowy okazał się nie tylko doskonałą okazją do rozmów, ale również miejscem, gdzie społeczność mogła razem celebrować radość i magię świąt. Każdy miał świadomość, że dokłada swoją cegiełkę w szczytnym celu. Podczas całego kiermaszu udało się zebrać 2714,01 zł 💰

Najwięcej pieniędzy za sprzedane wytwory uzyskały klasy:

1. 2C
  2. 2B2
  3. 3F

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i otwarte serce!

Z najserdeczniejszymi życzeniami świątecznymi,

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu