Drogi Rodzicu, Opiekunie, Nauczycielu!

Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów oraz osoby zainteresowane tematyką zdrowia psychicznego do udziału w kampanii społecznej „Zobacz. Zapytaj. Zareaguj”!

Już wkrótce, w sobotę, 2 marca, w Nowohuckim Centrum Kultury, w godzinach 11–17, odbędzie się otwarte spotkanie pt. „Zareaguj na problemy dziecka”, które będzie poświęcone ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, profilaktyce zaburzeń psychicznych, wzmacnianiu kompetencji społecznych oraz formom pomocy młodym ludziom pozostającym w kryzysie psychicznym.

Prelekcje i warsztaty poprowadzą lekarze psychiatrzy, psychologowie, psychoterapeuci i specjaliści ds. uzależnień.

Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych porad ekspertów z poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz stowarzyszeń świadczących doradztwo z zakresu uzależnień, dla rodzin itp.

Udział w kampanii jest bezpłatny. Zainteresowanych zachęcamy do zgłoszenia chęci swojego udział na adres e-mail: sz.umk@um.krakow.pl

Dołączcie do nas i razem zadbajmy o zdrowie psychiczne naszych dzieci!

Więcej na stronie: [link]