Tomasz Durłak z klasy 3a został laureatem Małopolskiego Stypendium im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji w zakresie aktywności społecznej na rok szkolny 2022/2023. To wsparcie stypendialne jest finansowane ze środków własnych Województwa Małopolskiego w ramach przedsięwzięcia strategicznego pn. Małopolski Program Stypendialny.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia Tomasza Durłaka i gratulujemy mu zdobycia tego prestiżowego stypendium. Życzymy mu dalszych sukcesów w edukacji i rozwoju osobistym.

Stypendium im. św. Jana Pawła II jest częścią programu stypendialnego, który umożliwia wszystkim uczniom oraz studentom pierwszego roku staranie się o wsparcie stypendialne za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach, takich jak aktywność społeczna, działalność artystyczna, osiągnięcia sportowe, nauki humanistyczne, nauki ścisłe oraz multidyscyplinarne osiągnięcia.

Projekt Małopolskiego Programu Stypendialnego, finansowany ze środków własnych Województwa Małopolskiego, zastąpił Regionalny Program Stypendialny, który również był finansowany ze środków własnych Województwa Małopolskiego.