Z wielką radością informujemy o realizacji czterech projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. 🎉
  1. W naszym szkolnym ogrodzie staną ŁAWKI PIKNIKOWE 🌳 w celu komfortowego spędzania czasu przez naszych uczniów.
  2. Na drugim piętrze na korytarzu powstanie KĄCIK HERBACIANY 🍵 z dystrybutorem wody i regałem z kubeczkami.
  3. W damskiej szatni przy sali gimnastycznej w upalne dni dziewczyny będą szukać ochłody przy WENTYLATORZE 🌬️.
  4. A we wszystkich toaletach damskich pojawią się RÓŻOWE SKRZYNECZKI 🚺 z wyposażeniem dla poprawy komfortu uczennic.
W związku z remontem, który w czasie wakacji będzie przeprowadzany w budynku naszej szkoły, część projektów zostanie ukończona pod koniec sierpnia. Nie możemy się już doczekać efektu końcowego! 😊