🌟 30 stycznia klasa 3a wzięła udział w niezwykle ważnym szkoleniu z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej! 🏥🚑

W godzinach 10:30-12:30, pod okiem doświadczonych szkoleniowców Fundacji K2, uczestniczyliśmy w intensywnym dwugodzinnym szkoleniu, które skupiło się na podjęciu działań ratunkowych w stanach bezpośredniego zagrożenia życia związanych z nagłym zatrzymaniem krążenia lub niedrożnością dróg oddechowych.

Nasi przewodnicy po świecie pierwszej pomocy:

🌟Aleksander Pietryka – Prezes Fundacji K2 – Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej BLS/AED, Specjalista ds. Bezpieczeństwa Osobistego oraz Instruktor Obrony Cywilnej,
🌟Agnieszka Pawlus – ratownik medyczny

Dziękujemy za profesjonalne przekazanie wiedzy oraz praktyczne umiejętności, które z pewnością są nieocenione w sytuacjach awaryjnych. Wiedza zdobyta podczas szkolenia to nie tylko umiejętność, ale również bezpieczeństwo i gotowość do szybkiej reakcji w trudnych sytuacjach.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w takiej inicjatywie edukacyjnej! 💪👩‍⚕️👨‍⚕️
#PierwszaPomoc #Bezpieczeństwo #EdukacjaMedyczna #FundacjaK2