🐾🎉 Podsumowanie wielkiej zbiórki w XIII LO w Krakowie dla psów i kotów z Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz Fundacji ADA z Przemyśla (listopad – grudzień 2023r.) 🎉🐾
🌟 Z radością informujemy, że zbiórka zorganizowana przez uczniów klasy 3a zakończyła się ogromnym sukcesem! 🌟 Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności udało się zebrać kwotę 2000 zł, którą przeznaczyliśmy na zakup karmy i potrzebnych akcesoriów dla podopiecznych dwóch schronisk.
🛍️ W listopadzie przekazaliśmy część darów Fundacji ADA, a resztę oraz zakupione przedmioty dostarczyliśmy do Krakowskiego Schroniska tuż przed świętami. 🎁
👏 Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom, którzy wsparli nas finansowo i poświęcili swój czas na pomoc w dostarczeniu darów.
🙌 Szczególne podziękowanie dla rodziców jednego z uczniów – Firmy ZOOKRAK, za promocyjne warunki sprzedaży karmy Brit Monoprotein, Karmy Wiejska Zagroda, Dolina Noteci oraz za ich dostarczenie do schronisk.
🐶🐱 Przekazane produkty obejmują m.in.: karma dla psów i kotów, smaczki, gryzaki, żwirek, podkłady higieniczne, koce, ręczniki, posłania, maty, smycze, szelki, obroże, kagańce, miski, zabawki, maty chłodzące, sianko i karma dla królika.
👏 Dziękujemy za okazane wsparcie i wielkie serce dla potrzebujących zwierząt. Jesteśmy dumni, że społeczność XIII LO ponownie zjednoczyła się w akcji charytatywnej, pomagając zwierzętom w trudnym sezonie zimowym. Wspólnie czynimy dobro i czerpiemy radość z pomagania innym.
🌸 Jako wychowawca klasy 3a, jestem dumna, że wszyscy moi wychowankowie zaangażowali się w tę akcję. 'Zwierzoluby’ jednoczą się i pomagają, zwłaszcza w sezonie zimowym, który jest najtrudniejszy dla zwierząt w schroniskach. Cieszymy się, że jest nas tu tak wielu w Trzynastce 🙂 Warto pomagać!
👩‍🏫 Wychowawca klasy 3a – Iwona Rychlicka 🌟