Powrót
W dniach 12-13 października 2023 r. w hali sportowej Com Com Zone w Krakowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mixtów 6-osobowych. Nasi zawodnicy w eliminacjach kolejno pokonali: Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych 2:0, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji 2:0 i XVI LO 2:0. Do następnej fazy Turnieju, czyli półfinałów awansowali z I miejsca i w dniu 18 października 2023 r. po zaciętych walkach pokonali zespoły: XII LO 2:0, XI LO 2:0, ulegając zespołowi VIII LO 0:2 i z II miejsca awansowali do grupy finałowej, składającej się z 4 drużyn. W meczu o awans do gry o I miejsce pokonali XXIV LO 2:1 a w finale po zaciętej stojącej na wysokim poziomie walce, nieznacznie ulegli drużynie VIII LO 1:2. Za pierwsze trzy miejsca w Turnieju drużyny otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz medale. Najlepszą zawodniczką Turnieju została wybrana uczennica VIII LO, a najlepszym zawodnikiem uczeń XIII LO, Michał Kukulski z kl.IIa. Naszą szkołę reprezentowali Kukulski Michał kl.IIa, Karwala Eryk kl.IVb, Rerutko Wiktoria kl.IVb, Łączka Zofia kl.IIc, Stefańczyk Nikodem kl.IIb2, Maderak Aleksandra kl.IIIa, Litwa Filip kl.IIIa, Lisowska Maja kl.IIb1, Kozerski Adam kl.IIIa, Ronij Gabriela kl.IIIe i Smólka Zuzanna kl.IIc.

🥉 Równie dobrze spisali się nasi siatkarze, którzy w dniu 27.09.2023r. w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie zajęli III miejsce, zdobywając dla szkoły puchar, a dla siebie nagrody rzeczowe. Po zaciętych walkach, w których nasi siatkarze wykazali się dużymi umiejętnościami technicznymi i odpornością psychiczną, pokonali Zespół Szkół Chemicznych 2:0, Zespół Szkół Łączności 2:0 i ulegli 0:2 VIII LO. W meczu o III miejsce pokonali XII LO 2:0. Naszą szkołę reprezentowali Kukulski Michał kl.IIa kpt., Litwa Filip kl.IIIa, Stefańczyk Nikodem kl.IIb2, Zawadziński Iwo kl.IId, Jarzęcki Maciej kl.IVb, Gardoń Jakub kl.IIIc, Kozerski Adam kl.IIIa, Grzemba Jakub kl.IIb1, Kogut Bartosz kl.IIc 🏐🏆🥉