8 grudnia 2023 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Prorektora ds. studentów Politechniki Krakowskiej, dr inż. Marka Bauera! 🎓🔧
Podczas spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje Politechnika Krakowska. Pan Prorektor nie tylko przedstawił nam bogatą ofertę edukacyjną, ale również zaznaczył, jak istotne jest indywidualne zaangażowanie w rozwój naukowy.
Politechnika Krakowska nie tylko kładzie nacisk na tradycyjne podejście do nauki, ale również zachęca do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych kołach naukowych. To świetna okazja do rozwijania swoich pasji i zdobywania praktycznych umiejętności!
Co więcej, dowiedzieliśmy się o projektach inżynieryjnych FutureLab PK, który otwiera drzwi do możliwości twórczego działania. To doskonała okazja dla przyszłych inżynierów do realizacji ciekawych projektów i zdobycia doświadczenia praktycznego.
Dziękujemy Panu Prorektorowi za inspirujące spotkanie 💡🚀