W dniu 17.04.2023r. na terenach zielonych Com Com Zone w Krakowie odbyły się zawody lekkoatletyczne w Krakowskich Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.
Padający deszcz powodował, że trasa wynosząca ok 1km zmuszała zawodników do dużego wysiłku na grząskim i śliskim terenie. W tych trudnych warunkach bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie, którzy przy dużej ilości zawodników w każdej kategorii wiekowej zdobyli trzy medale:

2 miejsce i srebrny medal zdobył:
🥈Jan Stawiarz kl. 1d – rocznik 2007

3 miejsca i brązowe medale zdobyli:
🥉Emilia Paszyna kl. 4c powtarzając tym samym wynik z ubiegłego roku.
🥉Cyprian Jankowiak kl. 4f, który ukoronował medalem swoje czteroletnie reprezentowanie naszej szkoły na długich dystansach.

Ponadto naszą szkołę reprezentowali niżej wymienieni uczniowie:
Dziewczęta:
– Julia Włodarczyk kl.1b2, Emilia Płoskonka kl. 1c, Dominika Psica kl.1a (rocznik 2007)
– Nadia Głogowska kl. 3a, Weronika Karcz kl. 2d (rocznik 2006)
– Natalia Gładkowska kl. 3b, Joanna Zając kl. 3c, Julia Gzik kl.3b (rocznik 2005)
Chłopcy:
– Szymon Fudala kl. 2a, Franciszek Korbiel kl. 2b, Michał Steczkowski kl. 2a (rocznik 2006)
– Jakub Gorczyca kl. 3a, Mateusz Kowalik kl. 3f (rocznik 2005)
– Maksym Bogacz kl. 4e, Bartłomiej Krewniak kl. 4d (rocznik 2004)