Powrót

📅 W dniach 3-5 listopada 2023r. odbyły się w Bydgoszczy Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn.

🏆 Drużyna Klubu Sportowego AZS AWF Kraków, w I klasie gimnastycznej, w kategorii junior, w składzie: Franciszek Korbiel, Filip Koperski, Karol Kołodziejczyk, Tymoteusz Ćwiek i Bartłomiej Szczubiał pod okiem Trenera Marcina Kaźmierczaka okazała się najlepsza w Polsce i zdobyła ze znaczną przewagą tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

🥇 W toku zawodów również drużyny KS AZS AWF Kraków w III klasie gimnastycznej oraz w klasie mistrzowskiej tj. senior, stawały na najwyższym podium zdobywając złote medale.

🏆 Rywalizacja stanowiła też trzecią, ostatnią w tym roku edycję Pucharu Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn. Franciszek Korbiel zajął w tej edycji III miejsce w kategorii juniorów, zaś w klasyfikacji generalnej, w finale Pucharu Polski ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.