Efekty naszej pracy

Mini projekt - Docieranie do znaczenia

19 października przed południem odbyły się wspólne warsztaty, podczas których zaprezentowano efekty pracy nad mini projektem: "Docieranie do znaczenia". Uczniowie ze wszystkich szkół partnerskich przedstawiali wykonane wcześniej prezentacje multimedialne dotyczące etymologii nazw krajów oraz miejscowości, gdzie znajdują się nasze szkoły partnerskie, znaczenia symboli narodowych oraz różnych motywów charakterystycznych dla regionu, z którego pochodzą partnerzy. W ten sposób odbyliśmy pierwszą podróż w naszym projekcie – "Podróż do znaczenia".

Na zakończenie warsztatów uczniowie recytowali wspólnie wiersz Juliana Tuwima: "Lokomotywa."

Miało to również symboliczne znaczenie. Wszyscy wsiadamy do wspólnego pociągu i wyruszmy w podróż.

Prezentacje:

Norwegia