Klasa 3b w dniach 24-28.10.22 (od poniedziałku do piątku),  uczestniczyła w programie:  „ZŁAP ODDECH W GÓRACH! Pocovidowe zielone szkoły w JORDANOVEJ w Beskidzie Sądeckim”.

Uczniowie wraz z wychowawczynią p. Edytą Buff oraz opiekunami: p. Aleksandrą Kołodziej, p. Anną Kordylewską i p. Rajmundem Biziakiem spędzali czas na zorganizowanych przez nauczycieli lekcjach: j.polskiego, matematyki i w-f. Nie zabrakło  także dodatkowej   inicjatywy ze strony młodzieży: były codzienne poranne biegi oraz  popołudniowe i wieczorne gry w siatkówkę czy piłkę nożną.  Odbyła się też zorganizowana przez nauczycieli   wycieczka do  Nowego  i Starego  Sącza oraz wyprawa w góry –  Małe Pieniny!

Pogoda była piękna, uczniowie zdyscyplinowani, dopisywał humor i dobre chęci każdego dnia. To był owocnie spędzony czas zarówno pod względem nauki jak i integracji klasowej!