XIII LO w Krakowie  otrzymało Akredytację programu Erasmus+ w sektorze Edukacja szkolna w ramach akcji 1 w konkursie 2022 (KA120-SCH). Akredytacja została przyznana przez  Narodową Agencję Programu Erasmus+ na lata 2023-2027.

Oznacza to, iż szkoła uzyskała uproszczony dostęp do dofinansowania w ramach Akcji 1. w ramach Programu Erasmus tj. na udział uczniów, nauczycieli i pracowników administracji szkoły w wyjazdach zagranicznych i kursach realizowanych w zagranicznych firmach i szkołach.

Planowanym działaniom nadaliśmy tytuł:  CEL: SPOTKANIA. Zawiera on w sobie istotę wszystkich naszych zamierzeń, które chcielibyśmy sukcesywnie realizować dzięki uzyskanej Akredytacji.  Działania te szczegółowo zaprezentowaliśmy we wniosku o Akredytację, który został złożony w październiku 2022 roku.

Na bieżąco będziemy prezentować wszystkie aktywności. Chcemy ukazać ich znaczenie i dużą wartość, jaką niosą z sobą dla całej społeczności naszej szkoły.

📌 Autorzy wniosku o akredytację:
✅ Maria Madej
✅ Joanna Szczechowicz