Po raz 15 w naszej szkole robiliśmy Szlachetną Paczkę. Wybraliśmy tym razem dwie starsze panie. Okazuje się, że bieda dotyka szczególnie osoby starsze, chore i samotne. Potrzeby były duże, gdyż oprócz żywności i środków czystości musieliśmy zakupić panele do 20 m pokoju, mikrofalówkę i odkurzacz. Jak co roku rozpoczęliśmy od zbiórki pieniędzy – zebrałyśmy prawie 3 tysiące. Dzięki szczodrobliwości Rodziców naszych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i zaangażowaniu naszych uczniów zebraliśmy też produkty żywnościowe, pościel, ręczniki i środki czystości.

Paczkę pakowaliśmy 9 grudnia, w piątek wraz z uczniami klas: 1A, 1E i 2F. Chętnych do pomocy było więcej, ale Ci, którzy przyszli wcześniej skończyli pakowanie przed czasem.

Wszystkie produkty wypełniły 15 paczek, które Rodzice naszych uczniów: Pan Grzegorz Ronij i Pani Magdalena Teleśnicka – Płaskocińska zawieźli w sobotę do magazynu na obrzeżach Krakowa.