Od 15.05.2023 r. do 19.06.2023 r. – sekretariat szkoły przyjmuje: poniedziałek, wtorek w godzinach 11:00 – 14:00

1. Rodzice/kandydaci wypełniają wniosek na stronie systemu elektronicznej rekrutacji (tj. na stronie: https://krakow.e-omikron.pl)

Istnieje możliwość wypełnienia wniosku odręcznie. Odpowiedni formularz można pobrać z systemu.
Zachęcamy jednak do wypełniania wniosku w formie elektronicznej, ponieważ umożliwi to rodzicom/kandydatom śledzenie na bieżąco kolejnych etapów procesu rekrutacji oraz szybkie uzyskanie informacji o wynikach rekrutacji).

2. Wypełniony wniosek należy wydrukować (jeżeli kandydat wypełnił go w systemie), musi on zostać podpisany przez kandydata i rodzica oraz złożony w szkole ponadpodstawowej pierwszego wyboru (jeżeli kandydat wypełniając wniosek zaznaczy, że spełnia dodatkowe kryterium, powinien dołączyć do składanego wniosku odpowiedni dokument potwierdzający spełnienie danego kryterium – informacja o tym, jaki dokument należy dołączyć znajduje się we wniosku).

Wnioski należy składać osobiście lub za pośrednictwem systemu e-omikron z podpisem elektronicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikami:
Dlaczego warto wybrać XIII LO w Krakowie:
Ponadto:
Jeżeli masz pytania dotyczące naszej Szkoły – zadaj je!
Pytania można kierować na adres: pytania@xiii-lo.krakow.pl