Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje Prezes Rady Ministrów.
| Rok szkolny | Imię i nazwisko, klasa |
|---|---|
| 2022/2023 | Natalia Madej, klasa 4e |
| 2021/2022 | Piotr Woźniak, klasa 3e Kalina Waś, klasa 3dg |
| 2020/2021 | Alicja Guzior, klasa 3f Oliwia Krawczyk, klasa 2c |
| 2019/2020 | Dominika Klag, klasa 3g |
| 2017/2018 | Aleksandra Ślusarczyk, klasa 3d |
| 2016/2017 | Anna Mazur, klasa 3c |
| 2015/2016 | Paulina Słomka, klasa 2h |
| 2014/2015 | Agnieszka Bogunia, klasa 2f |
| 2013/2014 | Joanna Fundament, klasa 3a |
| 2012/2013 | Joanna Fundament, klasa 2a |
| 2011/2012 | Mateusz Juraszek, klasa 3c |
| 2010/2011 | Konrad Surówka, klasa 3a |
| 2009/2010 | Katarzyna Samek, klasa 3e |
| 2008/2009 | Katarzyna Samek, klasa 2e |