Harmonogram zebrań z rodzicami i dni otwartych na rok szkolny 2016/2017

1. 20.09.2016 - Zebranie organizacyjne. Zapoznanie z dokumentami szkolnymi oraz wymaganiami edukacyjnymi i kryteriami ocen.

2. 22.11.2016 - Zebranie informujące o postępach w nauce oraz zachowaniu i frekwencji. Dzień otwarty.

3. 10.01.2017 - Zebranie informujące o postępach w nauce oraz zachowaniu i frekwencji.

4. 11.04.2017 -Zebranie informujące o postępach w nauce oraz zachowaniu i frekwencji. Dzień otwarty.

5. 13.06.2017 - Zebranie podsumowujące wyniki klasyfikacji końcoworocznej. Dzień otwarty.

Dzień otwarty (dyżury nauczycieli):

Spotkania z wychowawcami klas:
    Klasy I, II - 17:30

Dyżury nauczycieli dla rodziców

Ze względów organizacyjnych prosimy rodziców o wcześniejsze uzgodnienie terminów spotkań z nauczycielami (dziennik elektroniczny lub telefonicznie)

Skład Rady Rodziców

W dniu 4 października 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców przy XIII LO w Krakowie. Na zebraniu dokonano wyboru Prezydium Rady Rodziców i Komisji Rewizyjnej.

Skład Prezydium Rady:

Przewodniczący - Mariusz Wróbel - kl.I h
Wiceprzewodniczący - Malgorzata Tuchowska - kl.II g
Sekretarz Rady - Magdalena Bień - kl. III c

Skład Komisji Rewizyjnej:

Przewodniczący - Tomasz Kieraga - kl.II e
Członek - Bożena Dziedzic - kl.III a
Członek - Agnieszka Sajak - kl.II c

Numer konta Rady Rodziców:

Zebrania Rady Rodziców

4 października 2016 (wtorek) o godz. 17.30 w auli szkolnej odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców XIII LO w Krakowie.

Obecność delegatów z wszystkich klas obowiązkowa. Pozostałych rodziców serdecznie zapraszamy.

Przewodniczący Rady Rodziców - Mariusz Wróbel.

Regulamin Rady Rodziców

Regulamin Hestii

Kliknij na ikonę, aby pobrać

Zasady przyjmowania zwolnień z zajęć wychowania fizycznego