Projekt "Szkoła nauczycielką życia" został uznany jako Przykład Dobrej Praktyki i zaprezentowany podczas sesji plakatowej "Dobre praktyki uczących się szkół" na międzynarodowej konferencji "Jak zbudować dobrą szkołę". Konferencja odbyła się w Zakopanem w dniach 28-31.03.2015r.

Projekt "Szkoła nauczycielką życia" zwyciężył w konkursie EDUinspiracje 2015. Projekt nagrodzono w kategorii: Współpraca pomiędzy Polską a Norwegią, Islandią i Liechtensteinem.

"Zagraniczna mobilność szkolnej kadry edukacyjnej - Nauczyciel w społeczeństwie wiedzy" / Program Operacyjny Kapitał Ludzki/

Projekt otrzymał wyróżnienie MEN i FRSE jako Przykład Dobrej Praktyki

EDUinspiracje 2014 "Jak podzieliliśmy się sukcesem z innymi?"

EDUinspiracje 2012 "Rozwijanie kompetencji kluczowej: umiejętność uczenia się"

Projekt: "To see is to know. All our destinations" realizowany w latach 2011-2013

Projekt: "Różnorodność w Europie - wspólny głos na rzecz zrównoważonego rozwoju" realizowany w latach 2009-2011

Projekt: "LOTUS - Let's Open The Union Schools" realizowany w latach 2004-2007