Jubileusz 60-lecia XIII LO w Krakowie

"Trzeba koniecznie pamiętać skąd się wyszło" C. K. Norwid

W dniach 12-13 października 2017 r. w XIII LO:

---> Spotkasz Zosię, z którą nie widziałaś się od 30 lat
---> Porozmawiasz z Piotrkiem, który w trzeciej klasie zawrócił Ci w głowie
---> Zatańczysz z Anią, do której nie miałeś odwagi podejść na szkolnej dyskotece
---> Zobaczysz się z Panią profesor od matematyki, przed którą ukrywałeś się w ostatniej ławce
---> Wzruszysz się na widok koleżanki, z którą wspólnie dzieliłaś ławkę
---> Zaśpiewasz z kolegami i koleżankami z chóru szkolnego
---> Zagrasz na scenie z przyjaciółmi ze szkolnego koła teatralnego...

12 -13 października 2017 w XIII LO przy ulicy Sądowej 4 w Krakowie czekamy na wszystkich Absolwentów, Emerytowanych Pracowników, Nauczycieli, Uczniów i Sympatyków naszej szkoły, aby wspólnie świętować 60-lecie Szkoły.

Zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne - 19.09.2017

Spotkanie dla nauczycieli języka włoskiego w XIII LO - 16-17.09.2017

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie we współpracy z Włoskim Instytutem Kultury w Krakowie pragnie zaprosić Szanownych Państwa na wyjątkowe spotkanie nauczycieli języka włoskiego uczących w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i w szkołach językowych. To pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli Języka Włoskiego odbędzie się w dniach 16 - 17 września 2017 r. w XIII LO w Krakowie, ul. Sądowa 4 i w siedzibie Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie ul. Grodzka 49.

Test poziomujący z języka angielskiego dla klas pierwszych - 4 września

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 - 4 września